W UPS-ie odbyły się zajęcia pokazowe

W UPS-ie odbyły się zajęcia pokazowe naszych nauczycielek – Pani Maryny Potapczuk i Pani Oleny Tkaczuk. Zajęcia były poświęcone frazeologii i mechanizmom pracy grupowej.

UPS_ZP_3Lekcje przeprowadzone z dorosłymi  były wdrożeniem technik i metod, które  nasze lektorki wyniosły ze kursu edukatorskiego przeprowadzonego przez Fundację Wolność i Demokracja w czerwcu i lipcu tego roku.

UPS_ZP_2Grupa dorosłych władających językiem polskim na poziomie B1/B2  – uczestnicząca w kursie polskiego w naszej organizacji już drugi rok, z całą przyjemnością oddała się zajęciom integracyjnym i językowym. W „koszu” zostały strachy i obawy,  a „walizce” umieszczono najlepsze wspomnienia z zajęć.

UPS_ZP_1

Nauczycielka języka polskiego
Ewa Mańkowska

Punkt nauczania języka polskiego przy Organizacji Pozarządowej „Ukraińsko-Polski Sojusz imienia Tomasza Padury” w Równym jest objęty opieką merytoryczna i finansową Fundacji Wolność i Demokracja, realizowaną w ramach projektu “Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”. Celem projektu jest podniesienie poziomu nauczania języka polskiego i wiedzy o Polsce.


logotypMSZ_315x222Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.” wolnoscDemokracja_315x98

 

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: