STRYJ: Zajęcia przed egzaminem certyfikacyjnym z języka polskiego jako obcego

Stryj_EC_1W ramach projektu „Biało-czerwone ABC…”, w Kulturalno – Oświatowym Centrum im. K. Makuszyńskiego w Stryju, odbyło się spotkanie z Panem Jerzym Kowalewskim.

Pan Jerzy przeprowadził zajęcia przed egzaminem certyfikacyjnym z języka polskiego jako obcego. Bardzo dziękujemy za skarb przekazanej wiedzy i myły czas spędzony z nami!

Dyrektor KOC im.K.Makuszyńskiego w Stryju
Julia Bojko

Punkt nauczania przy Kulturalno-Oświatowym Centrum im. Kornela Makuszyńskiego Wspólnoty Polskiej Miasta Stryja jest objęty opieką merytoryczna i finansową Fundacji Wolność i Demokracja, realizowaną w ramach projektu “Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”. Celem projektu jest podniesienie poziomu nauczania języka polskiego i wiedzy o Polsce.

Stryj_EC_2


logotypMSZ_315x222Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”wolnoscDemokracja_315x98

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: