„Raz, dwa, trzy i po polsku mówisz Ty!” w WERSJI ELEKTRONICZNEJ! Pobierz ze strony!

Miło nam poinformować, że od teraz można pobrać podręcznik „Raz, dwa, trzy i po polsku mówisz Ty!” w wersji elektronicznej. Aby pobrać podręcznik należy wejść na stronę Fundacji Wolność i Demokracja wpisując adres: http://wid.org.pl/podrecznik/ lub kliknąć na niżej zamieszczony obrazek.

kliknij na obrazek aby przejść do pobrania podręcznika

„RAZ, DWA, TRZY I PO POLSKU MÓWISZ TY!”
Podręcznik do nauki języka polskiego dla dzieci na Ukrainie

Prezentacja1

 

Egzemplarze papierowe podręcznika, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, dzięki staraniom Fundacji Wolność i Demokracja, już wkrótce trafią wszystkich do szkół sobotnio – niedzielnych na Ukrainie objętych projektem „Biało – czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”.

Zgodnie z wcześniej podaną informacją, ze strony internetowej Fundacji http://wid.org.pl/podrecznik można pobrać elektroniczną wersję podręcznika. Dodatkowo, także w formie elektronicznej, będą dostępne materiały uzupełniające dla nauczycieli, zawierające karty pracy, dodatkowe ćwiczenia, inspiracje etc. Materiały uzupełniające także będą zamieszczone do pobrania na stronie http://wid.org.pl. Za kilka tygodni ukaże się drugi tom podręcznika oraz towarzyszące mu materiały uzupełniające.

Podręcznik jest współfinansowany ze środków otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizacje zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2105 roku” za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja w ramach projektu „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”.


logotypMSZ_315x222Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”

wolnoscDemokracja_315x98

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: