„Ja – LIDER!” Warsztaty dla młodych animatorów środowisk polskich z Ukrainy

LSzL_6W dniach 15-27 czerwca 2015 r. Fundacja Wolność i Demokracja realizuje projekt skierowany do młodzieży polonijnej z Ukrainy pt. „Ja – LIDER. Warsztaty dla animatorów środowisk polskich za granicą”.

W projekcie bierze udział 49 osobowa grupa liderów polonijnych z Ukrainy, którzy przyjechali na zaproszenie Fundacji Wolność i Demokracja.

LSzL_5

Młodzież ze środowisk polskich w Ukrainie aktywnie poznaje tajniki skutecznej pracy zespołowej, doskonalą umiejętności posługiwania się językiem polskim i rozwijają swoje kompetencje miękkie pod czas warsztatów liderskich i warsztatów z zarządzania projektami.

IMG_3367

Uczestnicy projektu „Ja – LIDER. Warsztaty dla animatorów środowisk polskich za granicą”, współfinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, w chwili obecnej opracowują projekty społeczne. Pomysły liderskie będą zrealizowane bezpośrednio w swoich środowiskach po powrocie do domu.

IMG_3181

Wczoraj, natomiast, poznawali historię Polski zwiedzając piękny Zamość, a jeszcze wcześniej – Lublin.

Życzymy naszym gościom z Ukrainy owocnej pracy i udanego odpoczynku!

IMG_2934

LSzL_8LSzL_3

Koordynator projektów Fundacji Wolność i Demokracja
Julia Savelieva


logo_ministerstwowolnoscDemokracja_315x98Projekt  „Ja – LIDER. Warsztaty dla animatorów środowisk polskich za granicą”, finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach konkursu „Wspieranie oświaty polonijnej z z zakresu doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz organizowania kolonii i innych form wypoczynku dzieci i młodzieży”.

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: