Dzień Nauczyciela w chersońskiej szkole sobotnio-niedzielnej

Cherson_dzien naucz_1W dniu 04.10.2014r. w szkole sobotnio-niedzielnej przy Chersońskim Obwodowym Polskim Stowarzyszeniu „Polonia” odbył się uroczysty koncert z okazji Dnia Nauczyciela.
Wśród wielu uroczystości, które odbywają się w naszej szkole, szczególnie miejsce zajmuje Dzień Nauczyciela.

W ten dzień nauczyciele przyjmują gratulacje, kwiaty, prezenty. Dzieci czują się na imprezie „swoimi”. Uczniowie naszej szkoły przygotowali wspaniały występ: piosenki, tańce, wiersze. Pedagogiczny zespół nigdy nie zapomina o wychowawczych możliwościach święta: kształtowanie miłości do swojej szkoły, zainteresowanie zawodem nauczyciela.

Nauczycielka języka polskiego
Anna Grek

Szkoła sobotnio-niedzielna przy Chersońskim Obwodowym Polskim Stowarzyszeniu „Polonia” jest objęta opieką merytoryczna i finansową Fundacji Wolność i Demokracja, realizowaną w ramach projektu “Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”. Celem projektu jest podniesienie poziomu nauczania języka polskiego i wiedzy o Polsce.

Cherson_dzien naucz_2

Cherson_dzien naucz_4

Cherson_dzien naucz_3

________________________________________________________________ logotypMSZ_A_kolor
Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r.” wolnoscDemokracja_finalneLogo_jpg_ciete

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: