DYŻURY METODYCZNE. Możliwość dostarczenia książek „Raz, dwa, trzy i po polsku mówisz ty”

Bialo_czerw_ABCSerdecznie zapraszamy, jeszcze w październiku, na spotkania z Konsultantem programu „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” p. dr. Jerzym Kowalewskim.

Istnieje możliwość dostarczenia książek „Raz, dwa, trzy i po polsku mówisz ty” (dla tych szkół sobotnich, które jeszcze nie odebrały w ramach promocji książki w Kijowie, Lwowie lub Łucku), przekazania rozliczeń dofinansowania, konsultacji metodycznych (np. zamówień książek z Polski w ramach programu „Biało-czerwone ABC…”) itd.

TERMINY DYŻURÓW: 

24 października 2015 r.– Iwano-Frankiwsk

25 października 2015 r. – Kołomyja

26 października 2015 r. – Czerniowce (i okolice)

27 października 2015 r. – Kamieniec Podolski, Chmielnicki

28 października 2015 r. – Tarnopol, Lwów 

Uprzejmie informujemy też, że zakończył się już program wsparcia szkół średnich, w których nauczany jest język polski jako obcy („II-ga inozemna mowa”). Dostarczono 1382 książki („Język polski 5”/„Język polski 6”/„Na pograniczach kultur – Język polski 7”). Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z propozycji: więcej książek już nie ma. Państwa szkoły tworzą bazę danych – do współpracy z tymi szkołami wrócimy w nowej edycji programu „Biało-czerwone ABC…” w roku 2016.

Zachęcamy również inne szkoły do zgłoszenia się do owej bazy danych – chętnych do wspólnych przedsięwzięć w przyszłości.

Serdecznie zapraszamy do spotkań!

Prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie.

Kontakt:

Jerzy Kowalewski

e-mail: [email protected]

tel.: +380 964 711 309; + 48 602 309 693.

Konsultant programu “Biało-czerwone ABC.
Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”
dr Jerzy Kowalewski


logotypMSZ_315x222Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”wolnoscDemokracja_315x98

 

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: