DYŻURY METODYCZNE DLA NAUCZYCIELI w grudniu

ABCSzanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam na kolejne Dyżury Metodyczne dla nauczycieli, które odbędą się we Lwowie.

Pragnę poinformować, że od poniedziałku (15 XII 2014) jestem do Państwa dyspozycji w biurze projektu „Biało-czerwone ABC…” we Lwowie (Lwów, ul. Konowalca 19).

Zapraszam na metodyczne spotkania – po wcześniejszym umówieniu się. Udało nam się zakupić niewielką liczbę podręczników „Język polski 6” – można zgłaszać szkoły sobotnie, które chciałyby otrzymać kilka takich podręczników. Proszę również o zgłoszenie tych nauczycieli, dla których brakło tej książki na konferencji we Lwowie.

Miło mi też poinformować, że rozpoczęliśmy już dystrybucję drugiej części Elementarza MEN – mogą go otrzymać te placówki, które posiadają już część pierwszą. Proszę się zgłaszać – omówimy sposób dostarczenia drugiej części jeszcze w tym roku przed świętami. Jeżeli jakaś placówka tego elementarza (dla dzieci!) nie posiada (a chce posiadać) – proszę zgłosić się po Część 1 do Centrum Metodycznego w Drohobyczu, a po jej otrzymaniu do mnie po Część 2.

Tym, z którymi już się nie spotkam, serdecznie dziękuję za pierwszy rok wspólnej realizacji projektu, dołączam najlepsze z możliwych życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok!

 Proszę o wcześniejsze umówienie spotkania:  +380 964 711 309

Konsultant programu “Biało-czerwone ABC.
Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” 
dr Jerzy Kowalewski


logotypMSZ_315x222Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r.”

wolnoscDemokracja_315x98

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: