„Biało-czerwone ABC…”: spotkania i konsultacje

ABC_1Zgodnie z zapowiedzą trwają spotkania z konsultantem projektu „Biało-czerwone ABC…” Jerzym Kowalewskim.

Osoby i podmioty (szkoły, organizacje), które chciałyby jeszcze skorzystać z takich spotkań są proszone o kontakt. W przyszłym tygodniu istnieje możliwość takich spotkań w Żytomierzu (poniedziałek, 16 marca 2015 r.) i w Równem (wtorek, 17 marca 2015 r.).

Tematem spotkań mogą być: bieżąca realizacja projektu, wnioski co do drugiego roku realizacji projektu, problemy metodyczne i dydaktyczne.

Istnieje możliwość dojazdu w tych dniach do placówek w pobliżu Żytomierza i Równego – też tych, które dopiero w tym roku chcą przystąpić do projektu „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”.

W tym tygodniu zaś będą miały miejsce spotkania w placówkach na wschodzie Ukrainy: Pryłuki, Sumy, Dniepropietrowsk, Krzywy Róg, Pawłograd, Charków, Zaporoże i in. Również istnieje możliwość spotkania w nowych placówkach oraz dla wszystkich chętnych.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy bądź telefoniczny: 

e-mail: [email protected]     Tel. +380964711309

Konsultant programu “Biało-czerwone ABC.
Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” 
dr Jerzy Kowalewski


logotypMSZ_315x222Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”wolnoscDemokracja_315x98

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: