Zapraszamy na dyżur metodyczny we Lwowie

ABC_1Szanowni Nauczyciele!

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym nadchodzącym roku szkolnym (choć jeszcze wakacyjny) dyżur metodyczny w sobotę 22.08 w biurze projektu (ul. Konowalca 19, Lwów).

Będzie możliwość otrzymania dla swoich szkół sobotnich książki „Język polski 7” (kontynuacja serii „Język polski 5” i „Język polski 6”). Książka ta – choć jeszcze jako egzemplarze testowe – może być przydatna w 3. roku nauczania też w szkołach sobotnich. Liczba egzemplarzy promocyjnych jest ograniczona, proszę o wcześniejsze umówienie się na spotkanie.

Ponawiamy też zaproszenie do współpracy skierowane do szkół ukraińskich, w których jest nauczany język polski jako obcy. Można bezpłatnie otrzymać książki „Język polski 5” i „Język polski 6”. Po 20 sierpnia będą one rozsyłane do szkół, które już książki zamówiły – zachęcamy kolejne szkoły do zamawiania potrzebnej liczby egzemplarzy.

Kontakt:

e-mail: [email protected]

tel.: +380 964 711 309; + 48 602 309 693.

Dołączam wciąż wakacyjne gorące pozdrowienia,

Konsultant programu “Biało-czerwone ABC.
Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” 
dr Jerzy Kowalewski


logotypMSZ_315x222Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”wolnoscDemokracja_315x98

 

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: