VII edycja Konkursu Wiedzy o Kulturze i Języku Polskim „Znasz-li ten kraj?”

Znasz-li-kraj_1Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji Konkursu „Znasz-li ten kraj?”, który odbędzie się w dniach 27-29 marca 2015 r. w Brzuchowicach pod Lwowem. Głownym organizatorem Konkursu jest Konsulat Generalny RP we Lwowie.

 

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół sobotnich konsularnego obwodu lwowskiego. Aby wziąć udział w tegorocznej rywalizacji i zmierzyć się z rówieśnikami należy wypełnić ankietę (Zgłoszenie do VII Konkursu) i przesłać ją na adres e-mail: [email protected] oraz na adres pocztowy KG RP we Lwowie, ul. Iwana Franka 108, 79011 Lwów, koniecznie z dopiskiem „Znasz-li ten kraj – 2015”.

Kliknij aby pobrać załączniki

Zgłoszenie do VII Konkursu

Regulamin Konkursu

 

Pragniemy przypomnieć, że na naszej stronie Edukator znajdują się zadania z wcześniejszych edycji Konkursu „Znasz-li ten kraj?”(edycja I-V): zostały one opublikowane w poradniku metodycznym „Jak uczyć języka polskiego i kultury polskiej na Ukrainie”. Poradnik ten otrzymywali Państwo w tamtym roku w wersji papierowej. Obecnie jest on także dostępny na naszej stronie w rubryce PODRĘCZNIKI:

Kliknij aby przejść do

 CENTRUM METODYCZNE/MATERIAŁY DYDAKTYCZNE/PODRĘCZNIKI.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z testami z poprzedniej – szóstej edycji Konkursu „Znasz-li ten kraj?”. Dołączone są też nagrania.

Kliknij aby pobrać

2014 Grupa 1

2014 Klucz_Grupa 1

2014 Nagranie_Grupa 1

 

2014 Grupa 2

2014 Klucz Grupa 2

2014 Nagranie_Grupa 2

 

2014 Grupa 3

2014 Klucz Grupa 3 

2014 Nagranie_Grupa 3

Więcej informacji o Konkursie na stronie Konsulatu RP we Lwowie: www.lwow.msz.gov.pl

 

Konsultant programu “Biało-czerwone ABC.
Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” 
dr Jerzy Kowalewski

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: