Szkolny dzwonek zaprasza! Szkoła sobotnio-niedzielna w Chersonie

Cherson_11 wrzesienia 2014 roku w szkole sobotnio-niedzielnej przy Chersońskim Obwodowym Polskim Stowarzyszeniu „Polonia” odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego.

Wśród gości, którzy uświetnili swoją obecnością naszą uroczystość, była pani Barbara Włodarczyk, wolontariusz z Polski, dyrektor Centrum kultury niemieckiej Lidia Lazebna-Cymmer, dyrektor Centrum kultury greckiej Z. Saribiekowa.

Wierzymy, że dla uczniów nadchodzący rok szkolny będzie obfitował w ciekawe doświadczenia, wzbogaci ich wiedzę i umiejętności, przysporzy serdecznych przyjaciół.

W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i sukcesów, a także spokoju i błękitnego nieba nad głową.

 

Cherson_2

Szkoła sobotnio-niedzielna przy Chersońskim Obwodowym Polskim Stowarzyszeniu „Polonia” jest objęta opieką merytoryczna i finansową Fundacji Wolność i Demokracja, realizowanej w ramach projektu “Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”.Celem projektu jest podniesienie poziomu nauczania języka polskiego i wiedzy o Polsce.

Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r.”

logotypMSZ_A_kolor

wolnoscDemokracja_finalneLogo_jpg_ciete

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: