Stypendia!!!

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do skorzystania ze stypendiów w ramach programu „Koordynacja i wsparcie wyższego kształcenia polonistycznego na Ukrainie – kontynuacja 3.” Do pobrania regulaminy poszczególnych stypendiów i formularze zgłoszeniowe:

Program już trwa. Na zdjęciu: spotkanie w Winnicy (16 maja) – zebranie formularzy na stypendia studenckie. Formularze (skany lub wersje elektroniczne) prosimy wysłać na adres:

[email protected] do 30 czerwca 2018 roku. Na początku lipca zostaną ogłoszone wyniki: komu przyznano stypendia. Od tej chwili będziemy umawiać się na podpisywanie umów – w różnych miejscach na Ukrainie lub w Krakowie. Przypominam, że stypendyści z tamtego roku przy podpisywaniu nowych umów składają krótkie sprawozdanie z wykorzystania stypendium w roku akademickim 2017/18, zgodnie z planem rozwoju. Jeśli ktoś jeszcze stypendium nie wykorzystał, warto pojechać na konferencje: 23/24 maja do Kijowa, od 1 czerwca do Drohobycza na Festiwal Schulzowski.

… a stypendyści realizują swoje plany. Poniżej obrona pracy doktorskiej p. Marii Zielińskiej w Kijowie, 15 maja. Obrona skuteczna! Gratulujemy!

 

 

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: