Nowe podręczniki dla Chersonia

Cherson_1_2W ramach realizowanego Fundacją Wolność i Demokracja programu “Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” w szkole sobotnio-niedzielnej przy Chersońskim Obwodowym Polskim Stowarzyszeniu „Polonia” zostały zakupione podręczniki do nauki języka polskiego.

Grono pedagogiczne i uczniowie szkoły sobotnio-niedzielnej przy Chersońskim Obwodowym Polskim Stowarzyszeniu „Polonia” składają serdeczne podziękowanie Fundacji Wolność i Demokracja za wspaniałą możliwość bycia uczestnikiem projektu “Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”.

Cherson_2Korzystając z  przyznanego dofinansowania, zostały zakupione podręczniki do nauki języka polskiego. Nowe podręczniki na pewno pomogą uczniom nie tylko w pogłębianiu nauki języka polskiego, a także poznaniu kultury, obyczajów i tradycyj narodu polskiego. Jest to pierwszy i jeden z najważniejszych kroków wzbogacenia bazy metodycznej szkoły sobotnio-niedzielnej przy Stowarzyszeniu „Polonia”.

Nauczycielka  języka polskiego
Anna Grek

Szkoła sobotnio-niedzielna przy Chersońskim Obwodowym Polskim Stowarzyszeniu „Polonia” jest objęta opieką merytoryczna i finansową Fundacji Wolność i Demokracja, realizowaną w ramach projektu “Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”. Celem projektu jest podniesienie poziomu nauczania języka polskiego i wiedzy o Polsce.

_______________________________________________________________

logotypMSZ_A_kolorProjekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r.”

wolnoscDemokracja_finalneLogo_jpg_ciete

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: