„PIŻAMA party” – dla najmłodszych

Pijana party1W noc z 13 na 14 września b.r. w szkole przy Centrum Kulturalno-Oświatowym im. Karoliny Lanckorońskiej w Nowym Rozdole odbyła się impreza „Piżama party” dla uczniów klas młodszych.

Wszyscy zebrali  się o 19.00. Najpierw dzieci  podzielono na dwie grupy i zaczęła się zabawa w podchody. Zadania znajdowały się na terytorium szkoły – schowane w książkach na półkach w bibliotece, w klasach, na korytarzu. Pijama party2Uczniowie z wielkim zapałem szukali zadań i je wykonywali. Bardzo wiele było przy tym radości. Potem, już nieco zmęczeni uczestnicy, z apetytem zjedli kolację.

Kolejnym punktem programu było robienie „robaczków” ze skarpet i różnych materiałów. Autorów najciekawszych „robaczków” nagrodzono wielkimi brawami.

Nie zważając na to że był już bardzo późny wieczór i nadszedł czas „ciszy nocnej”, nikt nie był senny.Pijama party 5 Więc oglądali filmy rysunkowe, takie jak „Disco-robaczki”, „W poszukiwaniu Nemo”, „Reksio”…

Noc minęła spokojnie. Pierwsze dziecko obudziło się o 7 rano, więc wszyscy mieli pobudkę. Po śniadaniu nastąpiło rozdanie nagród za wykonanie zadań. Dzieci były bardzo zadowolone i szczęśliwe, bo nigdy wcześniej nie brały udziału w podobnej imprezie.

Pijama party6Opiekunami dzieci były nauczycielki ze szkoły i studentka z Krakowa – Monika Klimkiewicz.

W zabawie uczestniczyło 14 dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

 

 

Szkoła przy Centrum Kulturalno-Oświatowym im. Karoliny Lanckorońskiej w Nowym Rozdole jest objęta opieką merytoryczna i finansową Fundacji Wolność i Demokracja, realizowanej w ramach projektu “Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie”. Celem projektu jest podniesienie poziomu nauczania języka polskiego i wiedzy o Polsce.

Pijama party3

 

Pijama party 4

_______________________________________________________________

logotypMSZ_A_kolor

Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r.”

wolnoscDemokracja_finalneLogo_jpg_ciete

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: