NABÓR WNIOSKÓW: PROGRAM „BIAŁO-CZERWONE ABC” w roku 2016

Bialo_czerw_ABCFundacja Wolność i Demokracja ogłasza nabór wniosków na rok 2016 do programu „Biało-czerwone ABC” skierowanego na wspieranie oświaty polskiej na Ukrainie. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w programie „Biało-czerwone ABC” w roku 2016.

Celem programu jest podniesienie poziomu nauczania języka polskiego i wiedzy o Polsce, umacnianie polskiej tożsamości zapewnienie możliwości udziału w kulturze narodowej oraz wzmacniania środowisk polskich za granicą.

Zgłoszenie udziału w programie:

Zgłosić udział w programie „Biało-czerwone ABC” można poprzez wypełnienie wniosku i przesłanie go drogą elektroniczną na e-mail Fundacji Wolność i Demokracja: [email protected]

kliknij aby pobrać wniosek

Wniosek o dofinansowanie w roku 2016

 

Termin składania wniosków upływa 10.10.2015 r.

W sytuacji braku możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną można go złożyć za pośrednictwem poczty lub faksem na adres siedziby Fundacji z dopiskiem Program ”Biało-czerwone ABC”:

Program ”Biało-czerwone ABC”
Fundacja Wolność i Demokracja
Al. Jerozolimskie 30 lok 14
Warszawa 00-024
POLSKA

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny z osobami odpowiedzialnymi za realizację Programu:

Koordynator projektu: Lilia Luboniewicz

e-mail: ([email protected], tel/fax.00 48 22 628 85 05)

Asystent ds. współpracy z placówkami oświatowymi: Julia Savelieva

(e-mail: [email protected] , Tel: +48 608 691 363)

 

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o programie „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” wśród zainteresowanych podmiotów.


logotypMSZ_315x222Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”wolnoscDemokracja_315x98

Najnowsze aktualności

Jesteśmy na: